Chlazení v energetické třídě A

ecostore HP  chladící skříně 

extrA účinnost a bezpečnost potravin v nejvyšší klimatické třídě 5

určeno pro náročné provozní podmínky


Electrolux Professional ecostore HP je ve třídě A, kompatibilní s požadavky nejvyšších tříd v rámci prvního povinného celoevropského energetického štítkování profesionálních chladicích a mrazicích skříní.

Chytrý a výkonný


Systém cirkulace vzduchu

ecostore skříně, vybavené Frost Watch Control poskytují velké výhody v kuchyních s častým otevíráním dveří, protože optimalizují odtávání a tím zabraňují náhlým změnám teplot, omezují nežádoucí množení bakterií a následné kažení potravin a v neposlední řadě tím i zabraňují vysoké spotřebě energie.

Energetická účinnost


o 65% nižší spotřeba energie

Abychom Vám garantovali výjimečnou účinnost, naše ecostore skříně jsou klasifikovány podle nejpřísnějších mezinárodních norem pro ochranu životního prostředí a řízení nákladů jako jsou ECA, EIA, Go'Energi a CecedItalia.

Skladovací kapacita


až o 50 litrů větší objem

Díky novému designu, poskytují Electrolux ecostore skříně, v průměru, o 50 litrů více skladovacího místa ve srovnání s obdobnými skříněmi na trhu. Vyjimečná robustnost je garantována díky vnitřní a vnější konstrukci z ušlechtilé nerez oceli AISI 304.

Optiflow: nejlepší chladicí výsledky a rovnoměrnost teploty
a zároveň šetří energii


Optiflow je inteligentní systém cirkulace vzduchu, který se přizpůsobí vašemu naplnění skříně tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků chlazení, optimální rovnoměrnosti teploty a zvýšení úspor ve spotřebě energie.

V ecostore skříních je tvar kondenzátoru navržen tak, aby minimalizoval odpor proudícího vzduchu zmenšením své hloubky, a tak garantoval nejlepší chladicí výsledky.

brozura-chlazeni-ecostore.pdf
.pdf3 430 kB
technicky-list-lcd-touchhp.pdf
.pdf175 kB
technicky-list-premiumhp.pdf
.pdf171 kB
Objednat servis
Opravy závad
i servisní prohlídky

Objednat
E-shop